Szalone wesele – Stodoła Rasztów koło Warszawy

Lubię gdy na weselu dużo się dzieje. Lubię gdy nogi gości same rwą się do tańca, gdy szampan leje się strumieniami (dosłownie – zobaczycie to zresztą zaraz sami). Energii i szalonych tańców tego dnia nie brakowało. Ale jeszcze więcej było miłości, bo Edyta i Michał tworzą wspaniałą parę. A teraz już małżeństwo.

Stodoła Rasztów – polecane miejsce na topowe wesele blisko Warszawy

Coś jest w tym, że wesela w stodołach mnie przyciągają. Stodoła Rasztów różni się jednak nieco od tych, które znamy choćby z boho insporacji na Pintereście. Wszystko przez to, że ściany są nie z desek a z cegły. Całość dopełniona jest drewnianą konstrukcją dachu. Goście, którzy podnieśli odrobinę głowy widzieli to doskonale.

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno w tym samym miejscu była strzelnica paintball (info od kliku weselnych gości, którzy przelali w tym miejscu hektolitry farby). Dziś nie ma już przeszkód, ze którymi można się schować z pistoletem z farbą. Jest za to kilka klimatycznych pokoi, ciekawa altana na first look, strefa chillout na trawie oraz bardzo klimatyczna sala weselna z antresolą.

Są też zielone tereny na szybki plener fotograficzny w dniu ślubu. Jeśli marzy ci się styl industrialny na weselu, tam także da się zorganizować taką przestrzeń. 

Gdzie znajduje się Stodoła Rasztów?

To malownicze miejsce położone jest we wsi Rasztów, niedaleko Radzymina. To 35 km od ścisłego centrum Warszawy i 35 minut jazdy samochodem spod Pałacu Kultury i Nauki (zakładając godziny popołudniowe w weekend i brak korków). 

Sam dojazd jest bardzo łatwy, ale zjazd w bramę do Stodoły Rasztów można przegapić. Kierując się na przykład nawigacją Google, warto zwolnić kilkadziesiąt metrów przed celem i dobrze się rozglądać.

Garść ślubnych poleceń…

Tego dnia akurat działo się wiele. My usługodawcy też trochę od siebie dołożyliśmy, co jest zasługą świetnej ekipy. A zgrała ją, jak najlepszy dyrygent, Dominika. Jeśli szukacie osoby, która pomoże Wam zorganizować ten najważniejszy dzień w życiu, to do Dominiki z DKWEDDING możecie walić jak w dym.

Wedding planner: Dominika Kępa – Siwek – DKWEDDING
Miejsce: Stodoła Rasztów
Hair & Makeup: Ola Kurdziałek
Kwiaty i dekoracje: La Rose
Fotografia: Łukasz Pęksyk
Film: Zamroczeni
DJ: Michał Janowski
Tort: Pan Tort
Oprawa muzyczna: Agnieszka Pieńczuk

Wesele Edyty i Michała w Stodole Rasztów na zdjęciach

Dodaj komentarz

Najnowsze historie

Przeczytaj na blogu

GotowA na kolejny krok?

Pogadajmy