Ślub w plenerze Radom – Twój Czas Taczów

Są takie miejsca, których czas płynie wolniej. Gdzie przyroda otacza nas z każdej strony, a mimo to jest basen i niepowtarzalny klimat tworzony przez człowieka. To idealne miejsce na ślub w plenerze pod samym Radomiem, około godzinę drogi od Warszawy. To Twój Czas Taczów.

Ślub w plenerze Radom

W samym Radomiu i najbliższych okolicach nie ma wielu miejsc, które tak dobrze nadawałyby się na ślub plenerowy. Fakt, teoretycznie można zorganizować go w ogrodzie każdej sali weselnej. Ale nie oszukujmy się, miejsce na ślub plenerowy w Radomiu, ma robić wrażenie. Ma komponować się z wizją pary.

Nie wystarczy tylko trawnik, jedno drzewko i na szybko stworzony heksagon boho. Skoro ślub plenerowy, to natura powinna być blisko.
Tak, aby zabudowania za płotem nie odwracały uwagi na zdjęciach od najważniejszego – od Was, czyli pary młodej.

ślub plenerowy radom
Twój Czas Taczów

Twój Czas Taczów – czy warto zorganizować tam ślub plenerowy i wesele?

Gdy Karolina i Michał powiedzieli mi gdzie zamierzają się pobrać trochę się zdziwiłem. Twój Czas w Taczowie? Nigdy o nim nie słyszałem, a szkoda. Czasem przejeżdżałem przez tą miejscowość podczas dłuższych wypadów rowerowych po okolicy. Nie wiedziałem, że obok kryje się taka perełka.

Ślub plenerowy Karoliny i Michała to pierwsze takie wydarzenie i w zasadzie pierwsze wesele w Twój Czas Taczów. Cieszę się, że mogłem je uwiecznić na zdjęciach.

Historia powstania tego miejsca jest nietuzinkowa. Możecie przeczytać o niej w artykule w magazynie Zwierciadło.

Twój Czas Taczów to nie jest dom weselny. To nawet nie jest zwykła agroturystyka. To miejsce stworzone z duszą gdzie można twórczo spędzić czas, zorganizować przyjęcie czy zwyczajnie odpocząć. To trochę pensjonat, trochę galeria sztuki. Wnętrza zdobią obrazy namalowane przez artystów podczas pobytu w Taczowie lub bliskich okolicach.

Miejsce pełne jest anegdot, historycznych przedmiotów i lokalizacji. Wystarczy wspomnieć wyspę do której prowadzi biały mostek – to pozostałość po grodzie Mikołaja z Taczowa, wsławionego w bitwie pod Grunwaldem. Sama wyspa jest pod opieką konserwatora zabytków. Są też prowadzone na niej prace archeologiczne. Ta część ogrodu idealnie sprawdza się na mini sesję w dniu ślubu. Jej efekty możecie podziwiać też w tym wpisie.

W domu jest kuchnia, która przygotowuje pyszne posiłki – najczęściej wegetariańskie i eko, ale menu pozostaje sprawą otwartą.

Ja zakochałem się w tym miejscu. Myślę, że i Wam się spodoba.
Nie ma lepszego miejsca na ślub plenerowy w Radomiu i najbliższych okolicach.

A jeśli szukacie miejsca na ślub plenerowy pod Warszawą, koniecznie zobaczcie moje zdjęcia ze ślubu humanistycznego w Cichej 23.

Na zdjęciach Karolina i Michał oraz ich ślub plenerowy pod Radomiem.

To był piękny ślub i wspaniała Para Młoda. Jestem dumny, mogąc pochwalić się taką opinią Karoliny.

Dodaj komentarz

Najnowsze historie

Przeczytaj na blogu

GotowA na kolejny krok?

Pogadajmy