Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

To był dziwny rok. Trudny dla każdego z nas i trudny dla branży ślubnej. Ale dzięki temu szczególny, bo zaczęliśmy doceniać proste rzeczy. Większość ślubów, które miały się odbyć została przełożona. Te co zostały… okazały się petardą!

Poniższa galeria, to 100 zdjęć z 2020 roku. Czy są to moje najlepsze zdjęcia ślubne? Pewnie nie, ale idealnie obrazują to, jaki to był rok.

Mimo pandemii udało mi się zrealizować kilka fotograficznych marzeń, fotografować w takich miejscach jak słynne Cicha 23, Folwark Dajak czy Stodoła Czereśniowy Sad. Poznałem fantastycznych ludzi i mile spędziłem czas. Wiele się nauczyłem i ciężko pracowałem, by w 2021 roku być jeszcze lepszym fotografem ślubnym. To wszystko dla Was.

Jeśli nudzi Cię czytanie, możesz przeskoczyć do oglądania zdjęć. To one są tu głównym bohaterem.

Kilka z moich najlepszych zdjęć ślubnych zostało wyróżnionych przez zagraniczne serwisy ślubne – Mywed oraz Prowed.Award – zdjęcie roku, kilka zdjęć tygodnia i kilka zdjęć dnia. To bardzo motywuje do dalszej pracy.

Pozwólcie, że pozwolę już mówić moim zdjęciom… w rytm mojego ulubionego utworu.

On też kojarzy mi się z 2020 rokiem, choć jest trochę starszy. Wielokrotnie towarzyszył mi podczas pracy nad obróbką Waszych zdjęć. Panie Kavinsky, graj pan…

W moim zestawieniu najlepszych zdjęć ślubnych 2020 znalazły się kadry z reportażu ślubnego, sesji poślubnych i sesji narzeczeńskich. Miłego oglądania…

Zobacz najlepsze zdjęcia ślubne 2020

3 komentarze do “Najlepsze zdjęcia ślubne 2020”

Dodaj komentarz

Najnowsze historie

Przeczytaj na blogu

GotowA na kolejny krok?

Pogadajmy