Sesja narzeczeńska z Patrycją i Mikołajem była drugą tego dnia. Wcześniej umówiliśmy się na sesję rodzinną w Ptasim Siole. Mały Szymon świetnie spisywał się przed kamerą. Było tak fajnie, że postanowiliśmy jeszcze trochę fotograficznie poszaleć. Rodzice odstawili synka do dziadków i pojechaliśmy nad Zalew Domaniowski. A Słońce chowało się już za horyzontem.

Niestety nad zalew dotarliśmy już po zachodzie słońca. Po złotej godzinie nie było już śladu, ale od czego jest kreatywność.

To co, jedziemy do Pałacu Domaniowskiego?

Podjechaliśmy do Pałacu Domaniowskiego i na zupełnym spontanie w ciągu kilku minut zrobiliśmy masę szalonych zdjęć. Z taką pozytywną parą nie mogło być inaczej. Bawiliśmy się świetnie. A oto kilka efektów tego fotograficznego szaleństwa w Pałacu Domaniowskim.

sesja narzeczeńska nad zalewem domaniowskim
sesja narzeczeńska nad zalewem domaniowskim
sesja narzeczeńska nad zalewem
zalew domaniowski zdjęcia ślubne
pałac domaniowski zdjęcia ślubne
pałac domaniowski sesja ślubna fotograf

W ogrodzie Pałacu Domaniowskiego trafiliśmy na piękną dekorację ślubną. Romantyczna huśtawka, świetlne punkciki obwieszone na drzewie. Czyżby rozstawione specjalnie dla nas?

sesja narzeczeńska na huśtawce

Nocne szaleństwa na sesji narzeczeńskiej…

nocna sesja narzeczeńska
domaniów zalew sesja narzeczeńska

Udało się nawet wejść na chwilę do apartamentu dla nowożeńców w Pałacu Domaniowskim. A te wszystkie poduszki tak bardzo prowokują do wielkiej bitwy…

pałac domaniowski sesja narzeczeńska
pałac domaniowski szalona sesja
pałac domaniowski sesja
pałac domaniowski nocą sesja narzeczeńska